Fa

شرکت کاسپین کیان پاد
بازگشت

شرکت کاسپین کیان پاد

انجام کلیه فعالیت های مطالعه، مشاوره، طراحی و اجرا، خرید و فروش در امور مربوط به آبزیان، احداث و راه اندازی مراکز تکثیر و پرورش آبزیان، سازه های دریای و ساحلی، تکثیر و پرورش انواع ماهی و سایر آبزیان در استخر و قفس، احداث و بهره برداری از کارگاه ها و کارخانجات صنایع تبدیلی بسته بندی، سردخانه، عمل آوری و رقم بندی در کلیه رشته های مربوط به موضوع فعالیت شرکت، انجام امور بازرگانی و ایجاد نمایندگی های داخلی و خارجی جهت صادرات و واردات انواع نهاده هایی مرتبط، ماشین آلات، تجهیزات و ملزومات مورد نیاز در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت.


شرکت کاسپین کیان پاد در سال 1390 بعنوان یکی از شرکت های اقماری گروه تولیدی عمرانی جهاد نصر حمزه در حوزه آبزی پروری و به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. در حال حاضر فعالیت این شرکت شامل تولید خاویار، پرورش ماهیان خاویاری و نیز تولید میگو بوده و به عنوان بزرگترین تولید کننده خاویار در سطح کشور شناخته شده و بیش از 95 درصد محصولات تولیدی شرکت به بازارهای جهانی صادر می گردد.
از برنامه های در دست اقدام این شرکت می توان به احداث و بهره برداری مرکز عمل آوری و بسته بندی خاویار، مرکز بسته بندی و عمل آوری میگو،  مرکز تکثیر میگو  و نیز احداث مجتمع ساحلی تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری اشاره نمود.